Tkanina wsypowa

Wybierz interesujący Cię produkt

Tkanina wsypowa

Nasza tkanina wsypowa to uznana na rynku, stosowana przez czołowych polskich producentów Gama oraz Supra. Oba produkty charakteryzują się najlepszym na rynku parametrem nieprzepuszczalności pierza i puchu oraz bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza, co jest gwarancją wysokiej jakości produktu końcowego. Obecnie, w celu łatwiejszego zrozumienia różnic coraz częściej staramy się stosować bardziej techniczne określenie podając gramaturę oraz konstrukcję tkaniny.

Tkanina wsypowa Gama

Gama, czyli tkanina grubsza to pozycja o gramaturze 185g i konstrukcji 21×32 / 110×88. Posiada ona najwyższe wartości jeżeli chodzi o pierzoszczelność i puchoszczelność. Najczęściej stosowana jest do produkcji poduszek, gdzie jej wyższa gramatura nie stanowi problemu, a wypełnienia posiadają procentowo więcej piór.

Tkanina wsypowa Supra

Supra, czyli tkanina bardziej delikatna to pozycja o gramaturze 160g i konstrukcji 40×40 / 133×100. W jej przypadku najczęstszym wykorzystaniem jest produkcja kołder, które względem poduszek posiadają wypełnienie z bardziej szlachetnego materiału, z wyższą zawartością puchu.

Tkanina wsypowa surowa

Jest to pozycja wybierana głównie przez producentów mebli tapicerowanych do szycia formatek na wypełnienia z naturalnego puchu oraz przez producentów kołder i poduszek z wypełnień o charakterze ekologicznym, naturalnym jak na przykład łuska gryki. Z technicznego punktu widzenia jest to tkanina Supra, czyli 160g, 40×40 / 133×100, nie przechodzi jednak ona procesu barwienia. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne są właściwości pierzoszczelne najwyższej próby (bez problemu radzi sobie nawet z piórami 6-8 cm stosowanymi przy meblach tapicerowanych), a jej surowy wygląd nie przeszkadza ponieważ nie jest wystawiona na widok, czy też jej surowy i bardziej ekologiczny charakter jest nawet pożądany.

Powyższe towary to nasze bestsellery, które w ilościach hurtowych są dostępne w ofercie przez cały czas. Ze względu na zamówienia niestandardowe, w swojej ofercie posiadamy również bardziej delikatne tkaniny wsypowe, stosowane do produkcji ekskluzywnych kołder z wypełnieniem puchowym. Do takiego szycia najbardziej nadają się gramatury: 130g i 105g

W przypadku powyższych produktów prosimy o kontakt w celu udzielenia informacji o ich aktualnej dostępności.

Informacje ogólne:

Powyższe tkaniny dostępne są standardowo w kolorach: różowa, łososiowa (lekki róż), kremowa, biała. Wszystkie tkaniny nawinięte są na specjalne rolki. Szerokość robocza tkaniny gwarantowana przez nas to minimum 162 cm. Nawoje na rolce wahają się od 100 do 150 mb. Minimalne zamówienie stanowi jedna rolka.

Rozmiary

100mb do 150mb

Dostępne kolory

Różowy
Lekki róż
Kremowy
Biała